Konsultacje i diagnostyka | RehabilitacjaCentrum.pl

Konsultacje i diagnostyka

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne podczas, których będą mieli Państwo możliwość spotkania się z naszymi fizjoterapeutami oraz omówienia swoich dolegliwości.
Nasi rehabilitanci będą mogli określić przyczynę problemu oraz zaproponować proces dalszego usprawniania.

 

Dzięki rozbudowanemu schematowi badania różnicującego, fizjoterapeuta jest w stanie za pomocą szczegółowego wywiadu i badania odnaleźć zaburzone struktury, stwierdzić stopień ich uszkodzenia oraz przeanalizować mechanizmy pojawienia się dolegliwości. Istnieje również możliwość przeprowadzenia konsultacji z lekarzem specjalistą w dziedzinie ortopedii lub neurologii. Co daje podstawy do postawienia rzetelnej oraz jak najbardziej dokładnej hipotezy zaburzenia strukturalnego u pacjenta. Diagnostyka funkcjonalna wiąże się przede wszystkim z obszernym wywiadem i wnikliwym badaniem, co w przypadku odwracalnych zaburzeń narządu ruchu jest najistotniejsze. Przyczyna dolegliwości leży często w dysproporcji pomiędzy możliwościami tkanki do przyjmowania obciążenia, a jej rzeczywistym obciążaniem.
Dopełnieniem  diagnostyki(w razie potrzeby) jest wykonanie badania obrazowego rtg lub usg.
Ma to na celu potwierdzenia naszej diagnozy lub wyeliminowanie wątpliwości, które mogły powstać podczas badania funkcjonalnego.Kontakt
logo-small-rehabilitacjacentrum

34-100 Wadowice
ul. Wojska Polskiego 2b, Poland

tel: 33 444 72 92; 570 714 863
e-mail: rejestracja@rehabilitacjacentrum.pl